درباره گشتاور صنعت تدبیرگران فردا

صنعت قطعه‌سازی و تولید خودرو دومین شاخه مهم اقتصاد ملی ایران است و سهم 22 درصدی از صنعت کشور را داراست. به طوریکه بیش از 700 هزار نفر در این صنعت اشتغال دارند. بر اساس این اهمیت اقتصادی و ملی، شرکت گشتاور صنعت تدبیرگران فردا در آذربایجان‌شرقی تاسیس و به تدریج گام های موثری را در این زمینه پیموده است.
شرکت گشتاور صنعت تدبیرگران فردا با سابقه بیش از یک دهه اعضای هیات مدیره شرکت در زمینه تامین و تولید قطعات خودروئی، فعالیت خود را به صورت تخصصی و رسمی آغاز کرده و توانسته است موانع بسیاری را در مسیر خود پشت سر بگذارد. این شرکت موفق شده است تا در مسیر بازرگانی و تولیدی جایگاه خود را در صنعت تامین و توزیع قطعات با کیفیت خودرو در کشور پیدا کرده و خدمات بسیاری را در این زمینه ارائه نماید. گشتاور صنعت تدبیرگران فردا در نظر دارد در ادامه فعالیت و روند توسعه‌ای خود، قطعات خودروهای داخلی و خودروهای خارجی مونتاژ شده در داخل کشور را با کیفیت و استانداردهای بین‌المللی و قیمت مقرون به صرفه تامین کند.
با توجه به دورنمای نیاز کشور به تولید قطعات با کیفیت، شرکت گشتاور صنعت تدبیرگران فردا وظیفه خود می داند جهت نیل به این هدف، بطور مستمر پروژه ها و فعالیت های جدیدی را در دستور کار خود قرار دهد تا بتواند تجربه ای لذت بخش و ایمن برای همه خریداران قطعات خودرو ایجاد کند. این شرکت استراتژی مشخصی را به عنوان مبنای کار خود در نظر دارد که شامل تامین قطعات و سیستم های با کیفیت و مطمئن جهت بر آورده کردن نیازهای صنایع کشور، همگام با استفاده از فرصت های موجود جهت نفوذ به بازارهای صادراتی خارجی می شود.
ما در گشتاور صنعت تدبیرگران فردا برآنیم که کیفیت زندگی کارکنان‌مان، جایگاه رقابتی شرکت و توان فنی صنعت خودرو ایران را به سطح بالاتری ارتقاء دهیم.